دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

روستای تنگشاه عنبرآباد از بن بست خارج می شود

ایسنا/کرمان روستای تنگ شاه از توابع بخش جبالبارز جنوبی شهرستان عنبرآباد که در سفر رئیس جمهور به عنوان محروم‌ ترین منطقه مورد بازدید قرار گرفت، با احداث ۱۰ کیلومتر راه دسترسی و پل مورد نیاز کم کم از بن بست در خواهد آمد.


به گزارش ایسنا، استاندار کرمان امروز ۱۴ خردادماه همزمان با سالروز ارتحال حضرت امام راحل در سفر یک روزه به شهرستان عنبرآباد ضمن شرکت در آیین بهره برداری از چند پروژه در بخش بهداشت و درمان و بازدید از بیمارستان  عنبرآباد، با والدین شهید حسین میری از شهدای امنیت بخش جبالبارز جنوبی در روستای کُوشکمور که در منطقه سراوان به درجه رفیع شهادت نائل شده، دیدار و گفت و گو کرد.


محمدمهدی فداکار با اشاره به جایگاه رفیع شهداء و همچنین لزوم تکریم خانواده معظم شهدءا، پیروزی انقلاب اسلامی را مرهون مبارزات حضرت امام، جانفشانی شهدا و صبر و گذشت خانواده معظم شهدا دانست که باید همواره مورد تکریم قرار بگیرند.


در ادامه استاندار کرمان در جمع مردم جبالبارز جنوبی از توابع شهرستان عنبرآباد حضور یافت و بر لزوم پیگیری هر چه تمامتر مشکلات این منطقه تاکید کرد.


نماینده عالی دولت در استان کرمان در مسیر بازدید از وضعیت پروژه ها و طرح‌های در دست اجرا با اهالی روستاهای کُشکمور، کلجک، نرگسان، لجاراب، گنج آباد، تنگشاه و اسفند از توابع بخش جبالبارز جنوبی عنبرآباد دیدار کرد که بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور به روستای تنگشاه به صورت ویژه مورد بررسی قرار گرفتند.


وی در جمع اهالی روستای تنگشاه با اشاره به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی از وجود برخی مشکلات ابراز تاسف کرد و از اهتمام ویژه دولت برای رفع آنها و بهبود وضعیت عمومی روستانشینان تاکید کرد.


 فداکار همچنین افتتاح پروژه های راهداری را  با اعتباری بالغ بر ۵۲ میلیارد تومان  یکی از وعده هایی دانست که محقق شده و  گفت: راه دسترسی در ارتقاء سطح معیشت و رفاه مردم تاثیر دارد لذا هیچ تعللی در این مورد پذیرفته نیست.


روستای تنگشاه عنبرآباد از بُن بست خترج می‌شود


به گزارش ایسنا، با حضور استاندار کرمان، امام جمعه، نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای و فرماندار عنبرآباد،  پل روستای کلجک که تردد بیش از ۱۰ روستا را فراهم کرده است، احداث جاده  دسترسی به روستای تنگشاه به طول ۱۰ کیلومتر با اعتبار بالغ بر ۵۲ میلیارد تومان از جمله پروژه هایی هستند که به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی آنها آغاز شد.


یزدان افشاری پور فرماندار عنبرآباد پل روستای کلجک را  مسیر ارتباطی بیش از ۱۰ روستا  در بخش جبالبارز جنوبی عنوان کرد که در ادامه مسیر ارتباطی عنبرآباد به روستای تنگشاه را فراهم و این شهرستان را به رودبار جنوب متصل می کند.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا
لینک مطالب دیگربهترین مشاورین کسب و کار چه ویژگیهایی دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *