دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

بانک ها رتبه انعقاد قرارداد پرداخت تسهیلات نهضت مسکن در لرستان

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: بانک‌ها ظرف یک ماه آینده رتبه انعقاد قرارداد جهت پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن در استان را ارتقا دهند.


فرهاد زیویار امروز سیزدهم خردادماه در جلسه شورای مسکن لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد با اشاره به اینکه علی‌رغم تعهدات داده شده در استان، موضوع مسکن انتظارات را برآورده نکرده است، اظهار کرد: کاستی‌ها در استان بر دوش هیچ بخشی نیست؛ بلکه همه باید پاسخگو باشیم.


وی با بیان اینکه فرآیند مسکن بخش‌های متعددی را شامل می‌شود، اضافه کرد: تأمین زمین، تقاضای متقاضیان، واجد شرایط بودن متقاضیان از جمله این بخش‌ها هستند.


استاندار لرستان خاطرنشان کرد: با ابتکار صورت گرفته در شورای مسکن استان، برگزاری جلسات، به‌صورت بخشی است و طبق مسئولیت‌های مختلفی که شورای مسکن دارد دستگاه‌های مختلف براساس مسئولیت‌های خود تشکیل جلسه خواهند داد.


زیویار با اشاره به اینکه رتبه همراهی بانک‌ها در تسهیلات نهضت ملی مسکن مناسب نیست، افزود: این رتبه همانند همراهی دستگاه‌های اجرایی در استان، ۲۴ است که مناسب نیست.


وی با تأکید بر اینکه ظرف یک ماه آینده بانک‌ها باید رتبه خود را به زیر ۲۰ برسانند، تصریح کرد: براساس سازوکارهای مشخص شده متقاضیان برای انعقاد قراردادها معرفی و یا به تعداد درخواست‌ها رسیدگی داشته باشند.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *